Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise

Belangrijkste voorzieningen

  • 63 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise appartementen van 63 m² zijn op circa 25 minuten te voet van het Castillo Bil-Bil gelegen en 2 km verwijderd van een top gezinsvriendelijke plek zoals het Cocodrilos Park. De capaciteit van het appartement is tot 3 gasten.

    De Calle San Miguel kan met de auto in een paar minuten worden bereikt, terwijl de Puerto Marina vlak bij het 1-slaapkamer appartement ligt. Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise appartement is in de nabijheid van de Playa la Fuente de la Salud en de luchthaven Malaga is op 15 minuten rijden. De 1-badkamer accommodatie is vlak om de hoek van de haven van Benalmadena.

    De accommodatie heeft een een balkon, een zitruimte en een woonkamer en uitzicht op de zee. Voor extra gemak is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar in dit appartement. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise appartementen zijn uitgerust met een kitchenette met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten. Hotel Aloha bushalte is slechts 300 meter afstand van het appartement gelegen. Activiteiten zoals duiken, kanoën en paardrijden kunnen een spannend tintje geven aan het verblijf van de gasten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerESFCTU0000290350003861010000000000000000VFT/MA/373498,VFT/MA/37349

    Kameropties bij Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise

    De accommodatie heeft een een balkon, een zitruimte en een woonkamer en uitzicht op de zee. Voor extra gemak is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar in dit appartement. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Strand foto Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Faciliteiten foto Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Voorzieningen foto Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Bedden foto Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Kamer foto Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Badkamer foto Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Toiletten foto Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Keuken foto Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Voorzieningen foto Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise Voorzieningen foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 63 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise appartement?
      Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise appartement heeft een oppervlakte van 63 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Benalmadena Beachfront Puerto Marina Sunrise